Personeel

Naam: S. Adriaans
Functie: Docent
E-mail sm.adriaans-vandenboom@summacollege.nl
Naam: J. van den Akker
Functie: docent
E-mail jp.vandenakker@summacollege.nl
Naam: L. Appelman
Functie: docent
E-mail l.appelman@summacollege.nl
Naam: H. Arikan
Functie: Teamleider havo bovenbouw
E-mail eh.arikan@summacollege.nl
Naam: A. Bahtoki
Functie: Docent
E-mail a.bahtoki@summacollege.nl
Naam: K.Bijnen
Functie: Docent
E-mail kphm.bijnen@summacollege.nl
Naam: A. Blanckaert
Functie: docent
E-mail a.blanckaert@summacollege.nl
Naam: E. Bouwman
Functie: onderwijsassistent
E-mail e.bouwman@summacollege.nl
Naam: D.Blankemeijer
Functie: begeleider passend onderwijs
E-mail @summacollege.nl
Naam: R. van den Broek
Functie: Docent
E-mail raj.vandenbroek@summacollege.nl
Naam: J. Busio
Functie: docent
E-mail jj.busio@summacollege.nl
Naam: I. Deman
Functie: docent
E-mail i.deman@summacollege.nl
Naam: G. van Dijk
Functie: Medewerker Studielandschap
E-mail jea.vandijk@summacollege.nl
Naam: A. van de Donk
Functie: Docent
E-mail agm.deckers-vandedonk@summacollege.nl
Naam: I. Driessen
Functie: administratief medewerker
E-mail ihg.driessen@summacollege.nl
Naam: S. Ezzahti
Functie: docent
E-mail s.ezzahti@summacollege.nl
Naam: M. Ghijsen
Functie: Docent
E-mail mje.ghijsen@summacollege.nl
Naam: P. Gijsbers
Functie: Docent, examencoördinator
E-mail pgc.gijsbers@summacollege.nl
Naam: J. Godschalk
Functie: Docent
E-mail j.godschalk@summacollege.nl
Naam: M. Goffin
Functie: docent
E-mail mta.goffin@summacollege.nl
Naam: E. van Gool
Functie: Docent
E-mail eah.vangool@summacollege.nl
Naam: J. Gounou
Functie: Docent
E-mail j.gounou@summacollege.nl
Naam: J. de Groof
Functie: Docent
E-mail j.degroof-vandenbroek@summacollege.nl
Naam: M. Haels
Functie: Docent
E-mail m.haels@summacollege.nl
Naam: W. Haverkamp
Functie: Docent
E-mail wj.haverkamp@summacollege.nl
Naam: M. Heijman
Functie: docent
E-mail myn.heijman@summacollege.nl
Naam: M. Hendriks
Functie: docent
E-mail mmf.hendriks@summacollege.nl
Naam: C. Hofman
Functie: Docent
E-mail cb.hofman@summacollege.nl
Naam: I. van Hoof
Functie: Teamleider onderbouw
E-mail mjma.vanhoof@summacollege.nl
Naam: B. Hoogeveen
Functie: Docent
E-mail bhm.hoogeveen@summacollege.nl
Naam: A. Jongmans
Functie: docent
E-mail a.jongmans@summacollege.nl
Naam: M. Jozen
Functie: Docent
E-mail mfam.jozen@summacollege.nl
Naam: R. van Kasteren
Functie: docent
E-mail aacbm.vankasteren@summacollege.nl
Naam: K.Ketelaars
Functie: Roostermaker
E-mail kbd.ketelaars@summacollege.nl
Naam: H. Kirkels
Functie: Docent
E-mail hm.kirkels@summacollege.nl
Naam: T. Kleinhuis
Functie: Docent
E-mail tjm.kleinhuis-demunck@summacollege.nl
Naam: M. Klijn
Functie: docent
E-mail @summacollege.nl
Naam: J. de Kloe
Functie: Coördinator zorg- en leerlingzaken
E-mail jg.dekloe@summacollege.nl
Naam: J. van de Laak
Functie: medewerker IRK
E-mail lmj.vandelaak@summacollege.nl
Naam: I. Lantman
Functie: docent
E-mail @summacollege.nl
Naam: L. Leenders
Functie: administratief medewerker
E-mail hjjm.leenders-coolen@summacollege.nl
Naam: M. de Leest
Functie: Conciërge
E-mail mg.deleest@summacollege.nl
Naam: F. Lindelauff
Functie: Docent
E-mail f.lindelauff@summacollege.nl
Naam: M. Mansouri
Functie: Docent
E-mail m.mansouri@summacollege.nl
Naam: J. Mollen
Functie: Cateringmedewerker
E-mail @
Naam: S. Moorman
Functie: Teamleider mavo
E-mail s.moorman@summacollege.nl
Naam: H. Pham
Functie: Docent
E-mail xh.pham@summacollege.nl
Naam: M. van der Plas
Functie: Managementassistente
E-mail mlcf.vanderplas@summacollege.nl
Naam: D. Pulley
Functie: docent
E-mail dm.pulley@summacollege.nl
Naam: A. Romkema
Functie: medewerker applicatiebeheer
E-mail a.romkema-slauerhoff@summacollege.nl
Naam: M. Rongen
Functie: Decaan
E-mail m.rongen@summacollege.nl
Naam: C. Saes
Functie: onderwijsassistent
E-mail cm.saes-raap
Naam: M. van Schaik
Functie: technisch onderwijsassistent
E-mail mh.vanschaik@summacollege.nl
Naam: P. School
Functie: Docent
E-mail pt.school@summacollege.nl
Naam: M. Schoormans
Functie: docent
E-mail mpe.schoormans@summacollege.nl
Naam: P. Schoormans
Functie: directeur
E-mail pam.schoormans@summacollege.nl
Naam: S. Schouten
Functie: Docent
E-mail s.schouten@summacollege.nl
Naam: P. Sijmens
Functie: Docent
E-mail pw.sijmens@summacollege.nl
Naam: B. de Smedt
Functie: docent
E-mail bfj.desmedt@summacollege.nl
Naam: N. Smit
Functie: docent, counselor
E-mail nfm.smit@summacollege.nl
Naam: A. van Son
Functie: begeleider passend onderwijs
E-mail jd.vanson@summacollege.nl
Naam: P. Sonnemans
Functie: Docent
E-mail pjam.sonnemans@summacollege.nl
Naam: S.Stouthart
Functie: docent
E-mail seh.stouthart@summacollege.nl
Naam: T. Swinkels
Functie: Docent
E-mail mwh.swinkels@summacollege.nl
Naam: A. Toffolo
Functie: Administratief medewerker
E-mail a.toffolo@summacollege.nl
Naam: M. Theeuwes
Functie: docent, zorgcoach
E-mail mampj.theeuwes-vanlierop@summacollege.nl
Naam: L. Uijens
Functie: Docent, zorgcoach
E-mail ejm.uijens@summacollege.nl
Naam: J. van Vijfeijken
Functie: Docent
E-mail jtj.vanvijfeijken@summacollege.nl
Naam: P. Visser
Functie: Conciërge
E-mail p.visser@summacollege.nl
Naam: J. Wagemans
Functie: Docent
E-mail jhw.wagemans@summacollege.nl
Naam: M. Wareman
Functie: Docent, zorgcoach
E-mail m.wareman@summacollege.nl
Naam: K. Okletey
Functie: coördinator Lyceo studiebegeleiding
E-mail korleki.okletey@lyceo.nl
Naam: H. Wijffelaars
Functie: docent
E-mail hmbg.wijffelaars@summacollege.nl
Naam: H. Wouters
Functie: Docent
E-mail jsm.wouters@summacollege.nl
foto sidebar